Strona Główna > Oferta > MInigolf
 
 
 
 
 
 

 
 

MInigolf

„Minigolf na Mazurach" w Majątku Giże Marczak

Minigolf w przeciwieństwie do swojego większego kuzyna nie jest uprawiany na trawie, a na specjalnie przygotowanych torach zawierających przeszkody: piramidy, labirynty, różnego kształtu wzniesienia itd. Wg zasad torów jest 18, a do pokonania każdego z nich potrzeba maksimum sześciu uderzeń, które wykonujemy za pomocą specjalnych kijów, bardzo podobnych do tych do gry w golfa oraz specjalnych piłek. Jako ciekawostkę mogę podać, że samych rodzajów piłek do minigolfa jest około 500. Są zawodnicy, który podczas zawodów korzystają nawet z 200 rodzajów piłek, bo każdej ścieżce można użyć innego rodzaju piłki.

MInigolf

Pole do minigolfa w Giżach jest jednym z czterech pól eternitowym w Polsce posiadających certyfikat Światowej Federacji Minigolfa.

Minigolf na Mazurach

Warto odwiedzić Majątek Giże Marczak i spróbować, a powroty tam będą częste. Na miejscu przecież można doskonale się zabawić: jest miejsce na grilla, kąpiel słoneczną i w wodzie. Jest cała masa rozrywek dla całej rodziny. Na miejscu można coś zjeść - polecam wyborną kuchnię Majątku. Przede wszystkim jest tam wspaniała rodzinna atmosfera.

Majątek Giże Marczak Giże 41  19-411 Swiętajno
tel. 087 523 0405  509 782 015 www.ekoturystyka.com.pl


Wyświetl większą mapę

 

 

 
 
Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy - Panorama Dudki